2019-04-25 19:30
WACKY TUBEMAN
89
Naresta
67
2019-04-25 18:00
JAMAM
47
Ismegink.LT
76
2019-04-14 17:30
NMA
89
ŽŪK
81
2019-04-11 19:30
Naresta
79
Ismegink.LT
69
2019-04-07 20:10
NMA
72
Geodeziniai matavimai
93
2019-04-07 18:40
Out of office
52
ŽŪK
55
2019-04-07 17:10
Ismegink.LT
71
Naresta
84
2019-04-06 20:00
WACKY TUBEMAN
88
JAMAM
84
2019-04-04 19:30
JAMAM
73
WACKY TUBEMAN
89
2019-03-31 20:00
Geodeziniai matavimai
76
NMA
100
Partneriai:
Rėmėjai:
Nuobaudos
Vaidotas Jakavičius - Techninė pražanga rungtynėse Naresta - Ismegink.LT
Ramūnas Puodžius - Techninė pražanga rungtynėse JAMAM - Ismegink.LT
Dainius Novickas - Techninė pražanga rungtynėse Sudervė TEAM - WACKY TUBEMAN
Mantas Stankus - Techninė pražanga rungtynėse JAMAM - Ismegink.LT
Remigijus Bartkus - Techninė pražanga rungtynėse JAMAM - Ismegink.LT
Jonas Kausteklis - Techninė pražanga rungtynėse Out of office - Taika
Algirdas Vilimas - Techninė pražanga rungtynėse ŽŪK - Du Karaliai
Modestas Ulevičius - Techninė pražanga rungtynėse WACKY TUBEMAN - Out of office
Modestas Ulevičius - Techninė pražanga rungtynėse WACKY TUBEMAN - Out of office
Vaidotas Jakavičius - Techninė pražanga rungtynėse Ismegink.LT - Sudervė TEAM
Ismegink.LT - Techninė pražanga rungtynėse Ismegink.LT - Sudervė TEAM
Algirdas Vilimas - Techninė pražanga rungtynėse Geodeziniai matavimai - ŽŪK
Lukas Vilkončius - Techninė pražanga rungtynėse Lietuvos Rytas - WACKY TUBEMAN
Tomas Orlickas - Techninė pražanga rungtynėse Sudervė TEAM - NMA
Stasys Zabitis - Techninė pražanga rungtynėse G Team - NMA
Gaudentas Puškorius - Techninė pražanga rungtynėse Ismegink.LT - WACKY TUBEMAN
Rimantas Ignotas - Techninė pražanga rungtynėse Naresta - ŽŪK
Algirdas Vilimas - Techninė pražanga rungtynėse Naresta - ŽŪK
Mantas Kalytis - Techninė pražanga rungtynėse WACKY TUBEMAN - 3A
Jonas Kausteklis - Techninė pražanga rungtynėse Du Karaliai - Out of office
Andrius Bielskis - Techninė pražanga rungtynėse Du Karaliai - Sudervė TEAM
Arūnas Pranevičius - Techninė pražanga rungtynėse Naresta - WACKY TUBEMAN
Modestas Ulevičius - Techninė pražanga rungtynėse JAMAM - WACKY TUBEMAN
Tomas Prieskienis - Techninė pražanga rungtynėse Sudervė TEAM - 3A
Stasys Zabitis - Techninė pražanga rungtynėse G Team - 3A
Dainius Stoškus - Techninė pražanga rungtynėse Taika - Ismegink.LT
G Team - Techninė pražanga rungtynėse NMA - G Team
Vaidotas Jakavičius - Techninė pražanga rungtynėse Lietuvos Rytas - Ismegink.LT
Viktoras Dobrovolskis - Techninė pražanga rungtynėse Lietuvos Rytas - Ismegink.LT
Arūnas Pranevičius - Techninė pražanga rungtynėse Ismegink.LT - Naresta
WACKY TUBEMAN - Techninė pražanga rungtynėse WACKY TUBEMAN - Du Karaliai
Mangirdas Giedraitis - Techninė pražanga rungtynėse WACKY TUBEMAN - Du Karaliai
Jonas Kausteklis - Techninė pražanga rungtynėse ŽŪK - Out of office
Tadas Laucevičius - Techninė pražanga rungtynėse JAMAM - WACKY TUBEMAN
JAMAM - Techninė pražanga rungtynėse JAMAM - WACKY TUBEMAN
Arūnas Pranevičius - Techninė pražanga rungtynėse WACKY TUBEMAN - Naresta
Arūnas Pranevičius - Techninė pražanga rungtynėse WACKY TUBEMAN - Naresta
Tomas Jasiulis - Techninė pražanga rungtynėse WACKY TUBEMAN - Naresta