58
71
46

HNIT-BALTIC sutriuškino J.U.M.P‘us ir įsirašė antrąją pergalę

Trečiadienio vakarą „Ekinstos“ arenoje vyko dar vienas „Matininkų“ taurės turnyro mačas. Turnyrą pradėjo paskutinė, dar rungtynių nežaidusi ekipa – J.U.M.P. Tiesa, pirmasis blynas – prisvilęs. Patirtas sutriuškinimas 54 taškų skirtumu. HNIT-BALTIC 90:36 J.U.M.P.

HNIT‘ai rungtynėms delegavo vos 5 žadėjo, kas turėjo žadėti gana atkaklią dvikovą, o ypač po atkaklaus pirmo kėlinio, kurį 21:17 laimėjo HB komanda. Tačiau, tai buvo viskas, ką tą vakarą sugebėjo parodyti J.U.M.P. Antrąjį kėlinį itin užtikrintai laimėjo HB (25:6), o skirtumas po 2 kėlinių nekėlė jokių abejonių 46:23. Antroje pusėjė HNIT‘ai sėkmingai tęsė antrajame kėlinyje pradėtus darbus ir tiesiog nepadoriu tempu didino savo pranašumą. Tiek trečiąjį, tiek ketvirtąjį kėlinį J.U.M.P pralaimėjo dviženkliu taškų skirtumu. O aidint rungtynių sirenai švieslentėje degė 90:36.

HNIT BALTIC ekipoje fenomenalų pasirodymą surengė Povilas Tamulevičius, pirmojoje dvikovoje nežaidęs, šioje atsigriebė su kaupu – 42 taškai (17/23 dvitaškiai(!)), 19 atkovotų kamuolių ir net 54 naudingumo balai. Itin solidi paraiška į geriausią viso turnyro pasirodymą. HB komandoje po antrąjį savo dvigubą dublį atliko R. Pilitauskas ir K. Bikas. Pirmojo sąskaitoje 24 taškai ir 11 atkovotų kamuolių, antrasis pelnė 14 taškų ir atkovojo 15 kamuolių. Pralaimėjusių gretose rezultatyviausias buvo M. Dovydėnas, kurio „banke“ 13 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai.