58
71
46

Ismegink.LT suklupo pirmą kartą, o ŽŪIKVC neturėjo vargo su Triple A krepšininkais

Toliau sėkmingai tęsiasi „Aitvaro“ turnyro kovos, ekipos jau artėja prie pirmojo rato pabaigos. Netikėtumas užfiksuotas paskutinės rudenio (11-30) rungtynėse, kuriose iki tol be pralaimėjimų žengęs Ismegink.LT kolektyvas neatsilaikė prieš Out of Office kolektyvą.

Vangokai prasidėjusias rungtynes geriau pradėjo Ismegink.LT, kurie pirmavo 5:1, o dar vėliau 8:4, tačiau įpusėjus ketvirčiui žaidimas buvo išsilyginęs – 10:10. Antroji kėlinio pusė rezultatyvumu neišsiskyrė, o OoO ekipa laimėjo pirmąsias 10 minučių – 16:14.

Kėlinio viduryje po techninių pražangų protrūkio, kuomet Ismegink.LT gavo dvi nuobaudas iš eilės, OoO įgijo rekordinę persvarą – 28:21. Tiesa, tai ne tik, kad dar labiau neišbalansavo Ismegink.LT, o dar labiau sulipdė ir kėlinys buvo užbaigas fantastišku ritmu – 40:36.

Didžioji pertrauka naudingesnė buvo OoO krepšininkams, kurie antrąją pusę pradėjo galingu spurtu 10:0 ir netruko išsiveržti į priekį – 46:40. Nors Ismegink.LT priartėjo (44:46), tačiau kaip mat Out of Office sujudo ir atstatė saugų pranašumą – 53:44, kuri išlaikė iki kėlinio pabaigos – 57:50.

Ismegink.LT pajautę svylančių padų kvapą suskubo „grįžti“ į rungtynes ir po kelių minučių lemiamame ketvirtyje skirtumas ištirpo iki minimalaus – 58:59, bet išsiveržti taip ir nepavyko, o OoO atlaikę supykusių vilkų spurtų, patys supančiojo juos savo gynybos gniaužtuose ir per 8 minutes teprasileido vos 5 taškus ir šventė svarbią ir solidžią pergalę – 70:63.

OoO gretose tiesiog fenomenalus buvo Tomas Pribušauskas, kurio sąskaitoje 31 taškas ir 22 atkovoti kamuoliai ir kol kas geriausias turnyro pasirodymas su 51 naudingumo balu kišenėje. Domas Senovaitis pridėjo 14 taškų.

Ismegink.LT ekipoje išsiskyrė Mindaugas Sutkus ir Vaidotas Jakavičius, pelnę atitinkamai 23 ir 17 taškų.

Pirmosiose žiemos rungtynėse intrigos neišvydome, ko gero, Misis Intriga liko namie ir pamiršo, kad toliau vyksta „Aitvaro“ turnyro kovos. ŽŪIKVC kolektyvas jau nuo pirmųjų minučių griebęs jautį už ragų, užtikrintai susitvarkė su Triple A vyrais.

Pirmosios rungtynių minutės dar vyko apylygiai, o sužaidus beveik trečdalį kėlinio ŽŪIKVC turėjo minimalią persvarą – 7:6, tačiau būtent tada sustygavę savo puolime ir pradėję demonstruoti agresyvų žaidimą gynyboje didino savo persvarą dideliais tempais – 16:8 likus žaisti beveik 4 minutes ir 24:12 po pirmojo ketvirčio.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė ir po galingo spurto 11:2 skirtumas šoktelėjo iki 20 taškų – 35:14. Triple A gali džiaugtis nebent tuo, kad pavyko sustabdyti beprotišku greičiu lekiantį ŽŪIKVC garvežį ir skirtumas augti nustojo – įpusėjus rungtynėms 45:21.

Antroji pusė tapo visišku formalumu, ŽŪIKC didelio tempo nebeišlaikė, tačiau skirtumas irgi nemenko, trečiajame kėlinyje tris kartus skirtumas buvo pasiekęs rekordinę atžymą (56:27, 58:29, 62:33), tačiau 30 taškų skirtumo taip ir neperžengė, o likus žaisti paskutinįjį kėlinį švieslentėje degė 62:36.

Visą 4-ą kėlinį skirtumas laikėsi 23-26 taškų intervale, tačiau pačioje pabaigoje po Triple A spurto 6-0 galutinis rungtynių rezultatas buvo užfiksuotas labai apvalus – 75:55.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Mantvydas Benošis, kurio sąskaitoje 21 taškas. 19 taškų į komandos kraitį pridėjo Julius Lisauskas. Giedrius Kubilius užfiksavo gana solidų dvigubą dviženklį – 12 taškų ir 16 atkovotų kamuolių.

Triple A ekipoje Vidas Patackas ir Virginijus Verbickas pelnė po 12 taškų.