58
71
46

Ismegink.LT šventė antrąją pergalę nerezultatyviose rungtynėse

Rungtynės prasidėjusios itin vangiai ir nerezultatyviai, tačiau minutės atkarpą aktyviau sužaidę Triple A krepšininkai spurtavo 6-0 ir kėlinio viduryje pirmavo 11-5. Antroje kėlinio pusėje rezultatyvumas nepasikeitė, Ismegink.LT savo deficitą sumažino minimaliai – 15:10 po pirmojo kėlinio priekyje AAA.

Įkvėpti sėkmingo pirmojo kėlinio Triple A krepšininkai antrąjį ketvirtį pradėjo itin galingai ir po spurto 8-0 jau turėjo gana solidų pranašumą – 23:10. Supratę, kad pirmadienio vakaras gali baigtis itin liūdnai Ismegink.LT surakino varžovus gynybos gniaužtuose ir per beveik 7 minučių atkarpą spurtavo (!) 15-0 ir tik kėlinio pabaigoje pelnytas Triple A dvitaškis komandas į rūbinę išsiuntė esant lygiam rezultatui.

Pajutę, kad iniciatyva yra jų rankose, Ismegink.LT kontroliavo žaidimą visą trečiąjį kėlinį, Triple A per jį nei kart nepirmavo, vienu metu Ismegink.LT pranašumas siekė 6 taškus, o likus žaisti paskutines 10 minučių Ismegink.LT buvo priekyje 43-38.

Žaidimas nesikeitė ir paskutiniame ketvirtyje – Ismegink.LT laikė žaidimo kontrolę savo rankose, o po Vytauto Ubarto kėlinio viduryje persvara šoktelėjo iki 9 – 55:46. Nors likus žaisti 2 minutes Triple A priartėjo iki pavojingo skirtumo – 55:51, tačiau visus gaisrus užgęsinę Ismegink džiaugėsi antrąja pergale „Aitvaro“ turnyre – 58:51.

Fantastišką dvigubą dublį nugalėtojų gretose surinko Vytautas Ubartas, kurio sąskaitoje 15 taškų ir net 20 atkovotų kamuolių. Vaidotas Jakavičius pridėjo 11 taškų ir 8 atkovotus kamuolius.

Aurimas Banys Triple A gretose įmetė 19 taškų ir atkovojo 13 kamuolių. Mindaugo Burbos sąskaitoje 13 taškų.