58
71
46

Narestos ekipa įsirašė antrąją pergalę

Toliau tęsiasi „Matininkų“ taurės turnyras. Sekmadienio vakarą į „Ekinstos“ arenoje ant parketo žengė Narestos ir Geodezijos centro komandos.

Pergalę 93-74 iškovojo Narestos komandos garbę gynantys vyrukai. Tiesa, nors rezultatas atrodo gana triuškinantis, dėl pergalės reikėjo gerokai pavargti.

Rungtynių pradžia priklausė Geodezijos centrui, kurie puolime žaidė lengvą ir užtikrintą krepšinį, per pirmą kėlinį įmetė 26 taškus ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 26:18. Tiesa, supratusi, kad savaitė gali baigtis liūdna nata, Naresta antrajame ketvirtyje griebė jautį už ragų. Agresyvus žaidimas gynyboje davė vaisių, į pertrauką komandos ėjo ilsėtis Narestai pirmaujant 40:38.

Antroje rungtynių pusėje Naresta sėkmingai tęsė antrajame kėlinyje pradėtus darbus. Nors gynyboje vadelės buvo šiek tiek atleistos, tačiau puolime ekipa žaidė mobiliai ir greitai ir užtikrintai laimėjo abu kėlinius (27:18; 26:18). Aidint rungtynių pabaigą skelbiančiai sirenai švieslentėje degė 93:74 – Narestos ekipa švenčia antrąją pergalę.

Pažymėtina, kad Naresta tiesiog įspūdingai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 51:19. O prie to labiausiai prisidėjo 15 kamuolių sugriebęs M. Tenikaitis, kurio sąskaitoje dar ir 30 taškų bei 43 naudingumo balai. R. Janušauskas prie pergalės pridėjo 22 taškus ir 9 atšokusius kamuolius

Pralaimėjusius į priekį vedė fenomenaliai tritaškius metęs R. Skardžius, kuris pelnė 21 tašką (7/14 tritaškiai), A. Balnis surinko 18 taškų, o M. Tauro „banke“ 16 akių.