58
71
46

NMA startavo solidžia pergale!

Toliau stabdžių nejungiančiame „Aitvaro“ turnyre dar viena ekipa įsijungė į kovas. NMA ekipa 72-45 sutriuškino jau antrąsias rungtynes žaidusią Triple A komandą.

Kaip ir pridera visoms startuojančioms komandoms, NMA išimtis netapo – rungtynės pradėtos chaotiškai, ypač puolime nerandant tinkamų sprendimų, o tuo pasinaudoję AAA vyrai savo krepšį beveik pusę kėlinio išlaikė sausą ir pirmavo 6-0. Tiesa, po paprašytos minutės pertraukėlės NMA atkuto ir įtikinamai sužaidę antrą kėlinio dalį jau perėmė iniciatyvą 12-8.

Panašu, kad padidinta pavara išliko savo vietoje ir puiki antrojo ketvirčio pradžia kaip mat leido džiaugtis dviženkliu pranašumu – sužaidus beveik 3 minutes NMA priekyje 22:10. Pamatę, kad gali kilti problemų Triple A spurtavo 7:0 ir skirtumas tarp ekipų vos 5 taškai – 22:17. Pajautę svylančių padų kvapą, NMA dar kartą truktelėjo, o po dviejų ketvirčių skirtumas vėl solidus – 35:19

Ilgosios pertraukos strategavimai naudingesni buvo antrosios pergalėms siekiantiems Triple A, kurie radę sėkmingos gynybos planą, visą kėlinį varžovus laikė už trumpo pavadėlio, patys puolime raškė rudeninius obuolius ir intriga grįžo į rungtynes – po trijų kėlinių vienženklis NMA pranašumas 44:35.

Kėlinys prasidėjo ekipoms apsikeitus sėkmingomis atakomis, o tada!, o tada „Aitvaro“ turnyras parodė savo žavesį - identišką atkarpą matėme rungtynėse Out of Office – ŽŪK, kur ŽŪK ekipa spurtavo 21:0, iš ŽŪK ekipos pavyzdį nusprendė paimti NMA krepšininkai, kurie surengė fantastišką spurtą ir rezultatą iš 46:37 pavertė į 67:37. Daugiau klausimų šiose rungtynėse nebeliko, o paskutinės 2 minutės tebebuvo formalumas, kuris sėkmingiau sekėsi Triple A, kurie dar šiek tiek sumažino skirtumą – 72:45.

Nugalėtojų gretose fantastiškai žaidė Paulius Janavičius, kuris surinko apvalų trisdešimtuką (6/16 tritaškiai metimai), jam puikiai talkino Paulius Bertašius, surinkęs 18 taškų ir sugriebęs 8 atšokusius kamuolius.

Triple A ekipoje išsiskyrė Vidas Patackas, pelnęs 13 taškų ir buvęs vienintelis savo ekipos dviženklininkas.