Sudervė TEAM
58
71
46

Out of Office paliko eNMA be pergalių, o lyderių dvikovoje puikią pergalę šventė Ismegink.LT

„Aitvaro“ turnyro kovos neišsigando ateinančios žiemos ir toliau sėkmingai tęsia kovas. Ketvirtadienį (12-07) aikštelėje vienas prieš kitą stojo Out of Office ir vis dar be pergalių esantys eNMA. OoO vyrai Kalėdinių dovanų nusprendė nedalinti ir gana lengvai įveikė eNMA iššūkį.

Jau pirmajame kėlinyje OoO griebė jautį už ragų ir pabėgo dviženkliu skirtumu (23:13), nors vėliau eNMA žaidimą pavyko išlyginti ir netgi laimėti antrąjį kėlinį (17:15). Po ilgosios pertraukos eNMA išlaikė šiokią tokią intrigą ir po trečiojo ketvirčio turėjo 11 taškų deficitą – 45:56. Tačiau supratę, kad intriga čia nereikalinga OoO tarsi uraganas nupūtė varžovus lemiamoje atkarpoje – 80:55.

OoO ekipoje išsiskyrė Jonas Kausteklis, pelnęs 21 tašką ir atkovojęs 8 kamuolius. Tiesa, naudingiausias ekipoje buvo Andrius Butrimas, surinkęs 13 taškų, 9 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus ir iš viso priraškęs 27 naudingumo balus.

Vos 5 žaidėjus surinkusioje eNMA ekipoje išsiskyrė Marius Lengvinas – 22 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai.

Po šios pergalės Out of Office su 3 pergalėmis ir tiek pat pralaimėjimų įsitaisė 4-oje vietoje, o vis dar kelio į pergales nerandantys eNMA su 6 pralaimėjimais yra paskutiniai – 7-oje vietoje.

Gruodžio 11-osios vakarą Ekinstos arenoje laukė tikras desertas – turnyro lyderių dvikova. ŽŪK vis dar nebuvo patyrusi pralaimėjimo, o Ismegink.LT tiesiog degė noru reabilituotis po pralaimėjimo Out of Office ekipai.

Rungtynes geriau pradėjo ŽŪK, kurie agresyvios ir intensyvios gynybos dėka per pirmąsias 6 minutes į savo krepšį praleido vos 3 taškus ir pirmavo 10:3. Nors Ismegink.LT atsigavo ir skirtumas ištirpo iki minimumo – 9:10, tačiau paskutinės dvi minutės jiems buvo fatališkai nesėkmingos ir po pirmojo ketvirčio ŽŪK priekyje – 21:12.

Antroje kėlinio pradžia Ismegink.LT nieko gero nežadėjo, o ŽŪK naudodamiesi varžovų bėdomis padidino savo pranašumą iki rekordinio – 27:14. Tačiau, kas įvyko tada, matyt, paaiškinti gali tik patys Ismegink.LT. Beveik 8 minučių atkarpą pastarieji laimėjo (!) 20:0 (!) ir likus žaisti minutei buvo priekyje 34:27. Tiesa, ŽŪK nesubyrėjo ir paskutinę minutę surengė kelias sėkmingas atakas ir į pertrauką ekipos išėjo Ismegink.LT turint 3 taškų pranašumą – 34:31.

Trečiojo ketvirčio pradžia žadėjo įtemptą kovą, o kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus – 38:38. Tačiau antroji kėlinio pusė buvo labai panaši į pirmą ketvirtį – ŽŪK tiek gynyboje, tiek puolime puikūs. Toks žaidimas pastariesiems leido susikrauti solidžią persvarą – 49:42.

Sužaidus kelias minutes ŽŪK ekipa sugebėjo minimaliai padidinti savo atotrūkį – 52:44. Tačiau Ismegink.LT dar kartą parodė dėl ko yra vadinami vienais iš šio turnyro favoritų – spurtas 11:0 persvėrė rungtynių svarstykles į „mėgintojų“ pusę – 55:52. Likus žaisti minutę ekipas teskyrė vos 1 taškas – 59:58. Tačiau lemiamoje minutėje itin drebėjo Šarūno Celiešiaus (ŽŪK) ranka, kuris pataikė vos 1 baudos metimą iš 4,  Ismegink.LT galėjo džiaugtis svarbia pergale, kuri leido jiems grįžti į turnyrinės lentelės viršų – 63:59.

Fantastiškas nugalėtojų gretose buvo Vytautas Ubartas, kurio galingas dvigubas dublis (21 taškas ir 24 atkovoti kamuoliai) leido jam džiaugtis surinktais 46 naudingumo balais. Nerijus Adomaitais pridėjo 17 taškų ir 6 atkovotus kamuolius.

ŽŪK ekipoje išsiskyrė Algirdas Vilimas, surinkęs 18 taškų.

Primename, kad Lyga Krepšiniui Facebook paskyroje gali pamatyti puikų nuotraukų albumą iš Ismegink.LT - ŽŪK rungtynių. Nuotraukų autorius - fantastiškas fotografas Rokas Lukoševičius. Albumas: https://www.facebook.com/pg/Lyga-Krep%C5%A1iniui-1646752762268548/photos/?tab=album&album_id=2010102529266901