Sudervė TEAM
58
71
46

Triple A šventė sunkią pergalę, o Ismegink.LT tiesiog dominavo ir pervažiavo savo varžovus

Toliau sėkmingai tęsiasi „Aitvaro“ turnyro kovos. Pirmojo rato kovos jau įpusėjo ir po kol kas vienintelės nepralaimėjusios komandos yra Ismegink.LT ir ŽŪK. Ketvirtadienio vakaro dvikovoje Triple A sėkmingo trečiojo ketvirčio dėka iškovojo pergalę prieš Out of Office.

Rungtynės prasidėjo itin vangiai, o Aurimas Banys pelnęs visus 6 taškus savo ekipos taškus leido Triple A pirmauti 6:3. Tiesa, antrojoje kėlinio atkarpoje Triple A iš žaidimo pasižymėti nebesugebėjo, o OoO vyrukai spurtavo ir po pirmojo ketvirčio pirmavo 14:7.

Prasidėjus antrajam kėliniui Out of Office ekipa įgijo dviženklį pranašumą – 19:9, bet Triple A juokauti nebenorėjo ir spurtu 8:1 „grįžo“ į rungtynes – 17:20. Paskutinę kėlinio minutę Virginijus Virbickas (Triple A) užbaigė pelnydamas 4 taškus iš eilės ir OoO pranašumas po dviejų kėlinių tebuvo minimalus – 22:21.

Sėkmingo spurto pirmojoje rungtynių dalies pabaigoje įkvėpti Triple A nestabdė ir trečiajame kėlinyje, kurį pradėjo galingu spurtu 13:2 ir sužaidus pusę kėlinio džiaugėsi dviženkliu pranašumu – 34:24. Out of Office galėjo džiaugtis tuo, jog pavyko sustabdyti benuvažiuojantį Triple A traukinį ir skirtumas nebepaaugo – 39:29.

Sėkmingas Pauliaus Remezos (OoO) žaidimas leido skirtumą sumažinti iki trijų taškų – 36:39. Tiesa, labai greitai Triple A vėl atstatė saugų pranašumą, likus žaisti 4 minutes rezultatas – 50:41. Tačiau Out of Office vyrus galima pagirti už fantastišką kovingumą – spurtas 8:0 ir likus pusantros minutės minimalus deficitas – 49:50. Ko gero, perlaužti rungtynes į savo pusę pritrūko jėgų, Triple A rungtynes baigė atkarpa 6:0 ir įsirašė pergalę 56:49.

Aurimas Banys Triple A gretose pelnė 22 taškus, atkovojo 21 kamuolį, tačiau suklydo net 10 kartų ir surinko 21 naudingumo balą. Virginijus Virbickas pridėjo 18 taškų ir 7 atšokusius kamuolius.

Out of Office gretose rezultatyviausias buvo Paulius Remeza – 18 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai.

Visiškai priešingu scenarijumi vyko pirmadienio vakaro rungtynės tarp eNMA ir Ismegink.LT ekipų. eNMA vieną kėlinį priešinosi varžovams, o vėliau buvo tiesiog pervažiuoti Ismegink.LT komandos, kuri įsirašė 4-ąją pergalę.

Rungtynės prasidėjo gana rezultatyviai, o sužaidus pirmąsias penkias minutes minmalia persvara džiaugėsi eNMA 12:11. Likus žaisti pusantros minutės eNMA dar pirmavo 18:17, tačiau kėlinio pabaiga buvo sėkmingesnė Ismegink.LT kolektyvui, kuris laimėjo ketvirtį 21:19.

Atkaklus pirmasis kėlinys, panašu, pabudino miegantį žvėrį. Ismegink.LT pradėjo gerokai agresyviau gintis, puolime veiksmai irgi buvo gerokai tikslesni, tad kėlinio viduryje jau pirmaujama 8 taškų pranašumu – 30:22. eNMA likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes pelnė dvitaškį, tačiau kaip paaiškėjo vėliau tai buvo paskutiniai jų taškai pirmoje rungtynių pusėje, o Ismegink.LT į tai atsakė solidžia atkarpa 13:0, po dviejų kėlinių 43:24.

Antroji pusė nieko gero eNMA vyrams nežadėjo, tarsi ant mielių augantis Ismegink.LT pranašumas netruko pasiekti kėlinio viduryje pasiekė rekordinę atžymą – 55:29. Tiesa, vėliau šis rekordas vis buvo gerinamas ir gerinamas, o paskutinę kėlinio minutę perlipo ir 30 taškų barjerą – 70:37.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo visiškas formalumas, o Ismegink.LT vieninteliu tikslu tapo pelnyti 100-ąjį tašką. Sužaidus tris paskutinio ketvirčio minutes po Audriaus Jaramino dvitaškio skirtumas pirmą kartą šoktelėjo iki 40-ies taškų atžymos (79:39), o po dar vieno galingo spurto 13:0, Ismegink.LT pranašumą iki 50-ies padidino taiklus Egidijaus Paulausko metimas – 92:41. Likus žaisti vienai minutei, Ismegink.LT pasiekė savo tikslą ir Gediminas Ubartas taikliu dvitaškiu metimu atvedė savo ekipą į trijų skaitmenų zoną (101:49), o Ismegink.LT tapo pirmoji „Aitvaro“ turnyro komanda pelniusi 100 taškų. Galutinis rungtynių rezultatas 101:51.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Remigijus Bartkus, pelnęs 23 taškus ir atkovojęs 12 kamuolių, Mindaugas Sutkus pridėjo 16 taškų, o Egidijus Paulauskas 13 (5/5 dvitaškiai) taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

eNMA vienintelis dviženklį taškų skaičių pelnė Dominykas Kažukauskas, kurio sąskaitoje 14 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai, tačiau pro šalį skriejo visi 10(!) tritaškiai metimai.