58
71
46

ŽŪIKVC tarsi volu pervažiavo 4-iese žaidusius eNMA krepšininkus

Pirmajame ture pergalės neiškovoję eNMA ir ŽŪIKVC krepšininkai surėmė ginklus pirmadienio vakarą Ekinstos arenoje. Deja, intriga nekvepėjo dar apšilimo metu. eNMA į rungtynes delegavo vos 4 žaidėjus, kas  stipriai apsunkino užduotis siekti pergalės. Savo ruožtu, lengvą grobį pamatę ŽŪIKVC krepšininkai atgal nesižvalgė ir sutriuškino varžovus nepadoriu rezultatu – 118:52.

Supratę, kad rungtynės bus tarsi lengva treniruotė, ŽŪIKVC iškart įjungė persvarą ir netrukus įgijo dviženklį pranašumą – 10:0. Nors eNMA pavyko „atsidaryti“ – 5:16, bet dar vieną spurtą surengę ŽŪIKVC kėlinį užbaigė 28:7.

Nors Domas Kažukauskas pradėjo antrą kėlinį 5 taškais iš eilės ir aptirpdė eNMA deficitą iki 12:28, bet dar vieną 10:0 spurtę surengę pabėgo 38:12. Į dar vieną eNMA ekipos dvitaškį ŽŪIKVC atsakė dar solidesniu spurtu – 18:0, o rezultatas jau 56:14. Paskutines 2 minutes buvo sužaistos lygiu tempu, o į pertrauką ekipos išėjo ŽŪIKVC pirmaujant 63:20.

Panašu, kad toks didelis skirtumas atpalaidavo ir ŽŪIKVC krepšininkus, kurie net ir turėdami kiekybinį pranašumą pirmąsias 6 trečiojo ketvirčio minutes pralaimėjo 9 taškais, o skirtumas tapo 39:73. Tiesa, per likusį kėlinio laiką ŽŪIKVC atstatė „status quo“ buvusį po dviejų kėlinių ir turėjo 43 taškų persvarą – 86:43.

Paskutinis kėlinys buvo tarsi košmaras eNMA vyrams, kurie, matyt, išsekus paskutiniems jėgų rezervams visiškai kapituliavo ir kėlinį pralaimėjo itin triuškinamai – 10:32, o galutinis rezultatas fiksavo nepadorų skirtumą – 118:52.

Prie pirmosios ŽŪIKVC pergalės labiausiai prasidėjo Mantvydas Benošis, surinkęs 32 taškus, o iš likusių 7 žaidėjų vos vienas nepelnė dviženklio taškų skaičiaus.

Pralaimėjusių herojiškai žaidė Domas Kažukauskas, kuris pelnė beveik du trečdalius komandus taškų (34 iš 52) ir atkovojo 17 kamuolių.