58
71
46

ŽŪK įveikė NMA ir iškovojo antrąją pergalę

Ketvirtadienio vakarą į jau visiems įprastą patapusią legendinę „Ekinstos“ areną susirinko NMA ir ŽŪK ekipos. Abi komandos buvo laimėjusios savo pirmuosius mačus, tad šios rungtynės turėjo nulemti, kurie patirs pirmąjį pralaimėjimą. Sėkmingas komandinis žaidimas tapo ŽŪK ekipos raktu į pergale – 85:67.

Rungtynės prasidėjo gana atkakliai ir rezultatyviai, o sužaidus 5 minutes ŽŪK turėjo minimalų pranašumą – 11:10. Nors likus žaisti 3 minutes rezultatas buvo lygus – 17:17, tačiau sėkmingiau ketvirtį užbaigė ŽŪK ir po pirmųjų 10 minučių pirmavo 21:18.

Labai panašiai klostėsi ir antrasis kėlinys – pirmosios penkios minutės buvo itin lygios ir sužaidus jas ŽŪK pirmavo vos per vieną metimą – 33:31, tačiau sėkmingai spurtavę įgijo dviženklį pranašumą – 45:35 ir tik Lauro Baranausko tritaškis paskutinėje atakoje leido NMA sumažinti atsilikimą – 45:38.

Gana didelį darbą pirmoje rungtynių pusėje atlikę ŽŪK dairytis atgal nebenorėjo ir trečiąjį kėlinį pradėjo galingu spurtu 10:0 ir nors gaisras buvo užgesintas, ir NMA spurtavo 5:0 ir sumažino atsilikimą iki 12 – 55:43, tačiau dar vienas ŽŪK spurtas 6:0 atžymėjo naują rekordinės persvaros ribą – 61:43. Aktyvi NMA gynyba dar kartą davė vaisių, o likus žaisti 3 minutes iki kėlinio pabaigos skirtumas vėl tapo 12 taškų – 61:49. Tačiau gana greit atkutę ir prisižaisti nenorėję ŽŪK po 3 kėlinių džiaugėsi 16 taškų persvara – 68:52.

Per paskutines 10 minučių ŽŪK turėjo vieną tikslą – išlaikyti savo gana solidžią persvarą. Tikslas buvo įvykdytas su kaupu – varžovai arčiausiai buvo priartėję per 15 taškų, o savo ruožtu vienu metu ŽŪK pirmavo net 21 taško pranašumu. Finalinė rungtynių sirena užfiksavo ŽŪK pergalę 85:68.

ŽŪK ekipoje visi starto penketo žaidėjai surinko bent 10 taškų, o rezultatyviausias buvo Algirdas Vilimas pelnęs 24 taškus ir pridėjęs 6 atkovotus kamuolius bei 8 rezultatyvius perdavimus, tačiau naudingiausias buvo galingą dvigubą dublį užfiksavęs Dovydas Petraška, pelnęs 19 taškų, sugriebęs 15 kamuolių ir surinkęs 30 naudingumo balų.

NMA ekipoje ketvirtį šimto taškų surinko Paulius Bertašius, 18 pridėjo Paulius Kaziulionis.