Sudervė TEAM
58
71
46

„Aitvaras“ prasidėjo dar dviems ekipoms – ŽŪK atkaklioje kovoje nugalėjo Out of Office kolektyvą

Prie pirmadienį startavusių Triple A ir eNMA komandų, prisijungė dar dvi – ŽŪK ir Out of Office. Nors skirtumas ir dviženklis, tačiau tik galingas spurtas rungtynių pabaigoje leido Žemės Ūkio Kooperatyvui švęsti pirmąją pergalę – 65:53.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo ŽŪK, kurie po 5 iš eilės Oskaro Plieskio taškų pirmoje kėlinio viduryje įgijo gana solidžią persvarą – 11:4. Ir nors OoO kolektyvas situaciją stabilizavo, tačiau skirtumas sumenko tik minimaliai. Po pirmojo kėlinio – 22:16.

Antrojo kėlinio pradžioje ekipų puolime atsirado daugiau chaoso, o pirmieji taškai ketvirtyje buvo įmest tik sužaidus 3,5 minutės. Ir nors likus kiek daugiau nei 4 minutėms iki didžiosios pertraukos ŽŪK pirmavo 28:21, tačiau neįtikėtiną gynybą pademonstravę Out of Office vyrai iki didžiosios pertraukos į savo krepšį nebeprasileido taškų, patys atsakė 6 taškais ir skirtumas ištirpo it ledai karštą vasaros dieną – 28:27.

Abiems ekipoms ir toliau geriau sekėsi gintis nei pulti, o kėlinio viduryje ŽŪK ekipa atstatė prarastą persvarą ir pirmavo 36:29. Tiesa, Out of Office nepalūžo ir po 4 iš eilės Pauliaus Remezos taškų paskutinę trečio kėlinio minutę turėjo tik 3 taškų deficitą – 40:37 ŽŪK priekyje.

Lemiamą ketvirtį geriau pradėjo „iš Ofiso“, kurie spurtavę 9:1 ne tik pirmą kartą išsiveržė į priekį, bet ir susikrovė 5 taškų persvarą – 46:41, o dar po kelių akimirkų Andrius Butrimas dvitaškiu padidino persvarą iki 6 – 48:42. Tačiau kas įvyko tuomet yra ne tik sunkiai paaiškinama, bet ir pamatoma, ko gero, kartą per sezoną. ŽŪK ekipa per 6,5 minutės spurtavo (!)21(!)-0 ir atsakė į visus klausimus. Nors Domas Senovaitis (OoO) likus 7 sekundėms nutraukė šimtmečius trukusį taškų badą, tačiau intrigą sugrąžinti buvo per vėlu. Tas pats Domas Senovaitis aidint sirenai dar pataikė tritaškį, bet paguoda menka – 65:53 pergalę švenčia ŽŪK kolektyvas.

Nugalėtojus į priekį vedė Oskaras Plieskis, kurio sąskaitoje 24 taškai ir 10 atkovotų kamuolių. 16 taškų ir 11 atkovotų kamuolių pridėjo Algirdas Vilimas.

Vienintelis Out of Office ekipoje dviženklį taškų surinko Domas Senovaitis, pelnęs 13 taškų ir atkovojęs 14 kamuolių. Tiesiog negalima nepaminėti Tomo Pribušausko, kuris nors ir atakavo gana žemu procentu (vos 3/15 dvitaškiai), tačiau sugriebė net 22 atšokusius kamuolius ir nustatė naują ribą šio sezono atkovotų kamuolių rekordų grafoje.