58
71
46

„Aitvaro“ turnyre – dvi triuškinančios pergalės antroje rungtynių pusėje

Ketvirtadienio (10-26) vakarą į „Aitvaro“ turnyro kovas stojo ŽŪIKVC ir Out of Office ekipos . Nors ŽŪIKVC iškovojo gana užtikrintą pergalę, tačiau jiems teko gerokai pavargti ir tik lemiamame ketvirtyje buvo susikrautas triuškinantis pranašumas.

Rungtynės prasidėjo apylygiai ir nors ŽŪIKVC kėlinio viduryje spurtavo ir įgijo penkių taškų pranašumą – 14:9, tačiau OoO nepasidavė ir sėkmingai sužaidę paskutinę kėlinio atkarpą išsiveržę į priekį – 21:18.

Antrasis kėlinys buvo labai panašus į pirmąjį – kėlinio viduryje ŽŪIKVC įgijo penkių tašką pranašumą – 30:25, tačiau į tai Out of Office vyrukai atsakė spurtu 6:0 ir išsiveržė į priekį. Tiesa, ŽŪIKVC daugiau spurtuoti varžovams nebeleido, o einant į didžiąją pertrauką galėjo džiaugtis trapia vieno metimo persvara – 39:37.

Trečiojo kėlinio pirmosios 5 minutės nieko blogo OoO ekipai nežadėjo. Sužaidus pusę ketvirčio ŽŪIKVC priekyje 48:45. Likus žaisti 2 minutes komandas skyrė tas pats tritaškis metimas – 52:49, tačiau tada ŽŪIKVC įjungė gerokai aukštesnę pavarą puolime ir likus žaisti 10 minučių jau turėjo apčiuopiamą dviženklį pranašumą – 61:50.

Supratę, kad yra padėties šeimininkai ŽŪIKVC iniciatyvos atiduoti niekam nenorėjo ir užtikrintai didino savo pranašumą, kuris kėlinio viduryje jau buvo gana solidus, o dėl nugalėtojo klausimų nebeturėjo kilti niekam – 76:54. Nors likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes ŽŪIKVC persvara tapo rekordinė – 83:57, tačiau sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę OoO apkarpė savo deficitą – 85:63.

Nugalėtojų gretose tiesiog puikus buvo Julius Lisauskas, kurio sąskaitoje 26 taškai ir 7 atkovoti kamuoliai. Galingą dvigubą dublį pridėjo Donatas Danielius – 15 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Out of Office ekipoje išsiskyrė Jonas Kausteklis, pelnės 19 taškų ir sugriebę 11 atšokusių kamuolių.

Gana panašiu scenarijumi vyko ir pirmadienio (10-30) rungtynės, kuriose Ismegink.LT buksavo pirmoje pusėje prieš NMA ekipą, tačiau antroje rungtynių dalyje visgi sutvarkė visus ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Ismegink.LT solidžiai pradėjo rungtynes – Remigijus Bartkus pelnė 8 taškus iš eilės, o sužaidus penkias minutes 11:6 jo ekipa buvo priekyje. Tiesa, tuo met tarsi kažko išsigandę Ismegink.LT užtraukė rankinį stabdį savo puolime ir per antrąją kėlinio pusę nepelnė (!) nepelnė taško, o po pirmųjų 10 minučių atsilikinėjo 11:14.

Supratę, kad juokauti nevalia, o NMA nagais dantimis kabinsis ir tikrai norės būti pirmoji įveikusi Ismegink.LT, pastaroji pasimokiusi iš savo klaidų antrajame kėlinyje demonstravo visai kitokį krepšinį. Galingas spurtas 14:3 ir kėlinio viduryje Ismegink.LT priekyje 25:17. Tiesa, komandinėmis pastangomis NMA „grįžo“ į rungtynes ir likus žaisti 2 minutes skirtumas tarp komandų vėl buvo 2 taškai – 28:26. Iki didžiosios pertraukos Ismegink.LT visgi šiek tiek pavyko padidinti savo pranašumą – 35:30.

Ilgoji pertrauką naudingesnė buvo Ismegink.LT vyrams, kurie po pasitarimų antrąją pusę pradėjo labai užtikrintai ir labai greitai pastatė NMA krepšininkus į nepatogią padėtį, sužaidus 5 minutes – 50:35. Skirtumas ir toliau augo, o po Egidijaus Paulausko tritaškio pasiekė 20 taškų ribą – 57:37. Sėkmingos Pauliaus Janavičiaus ir Pauliaus Kaziulionio atakos leido NMA šiek tiek aptirbdyti deficitą – 59:42.

NMA spurtu 5:0 sumažino deficitą iki 12 – 59:47 ir privertė Ismegink.LT griebtis minutinės pertraukėlės. Akivaizdu, kad pasitarimas buvo naudingas. Ismegink.LT 4 su puse minučių atkarpą laimėjo 8:0 ir skirtumas likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes tapo daugiau nei solidus – 67:47. Tokia atkarpa galutinai palaužė NMA krepšininkus, kurie rungtynių pabaigoje visiškai subyrėjo, o Ismegink.LT dar labiau padidino skirtumą, o galiausiai laimėjo 76:49.

Ismegink.LT gretose dvigubą dublį užfiksavo rungtynių pradžios didvyris Remigijus Bartkus, kurio sąskaitoje 17 taškų ir 14 atkovotų kamuolių. Po 13 taškų pridėjo net 3 krepšininkai – Mindaugas Sutkus, Nerijus Adomaitis ir Vaidotas Jakavičius.

NMA gretose Paulius Janavičius pelnė 17 taškų, o Paulius Bertašius pridėjo 15 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.