58
71
46

„Aitvaro“ turnyre ŽŪIKVC ir Out of Office įsirašė svarbias pergales

Sausio 29-ąją, paskutiniame šių metų pirmojo mėnesio mače į aikštelę žengė NMA ir ŽŪIKVC kolektyvai. Abiems ekipoms rungtynės buvo labai svarbios kovojant dėl aukštesnių. Daugiau pergalių turintys ŽŪIKVC įrodė kodėl taip yra ir iškovodami pergalę išsaugojo šansus užimti bent jau 2-ąją vietą ir prašokti pirmą atkrintamųjų varžybų etapą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo ŽŪIKVC ekipa, kuri demonstruodama šveicariško laikrodžio tikslumą puolime per pirmąsias 5 minutes pelnė net 15 taškų ir pirmavo 15:9. Antroje kėlinio pusėje tempą pavyko sėkmingai išlaikyti ir po pirmojo ketvirčio NMA jau turėjo dviženklį deficitą – 17:29.

Kėlinio viduryje ŽŪIKVC vis dar pirmavo solidžiu dviženkliu pranašumu – 37:24. O toliau komandos nusprendė žaisti atkarpomis ir keistis spurtais – NMA po spurto 8:0 ištirpdė savo deficitą – 32:37, tačiau kaip mat lygiai tokia pačia atkarpa atsakė ŽŪIKVC – 45:32. Visgi, kėlinio pabaiga sėkmingesnė buvo NMA, kurie po dviejų kėlinių turėjo 6 taškų atsilikimą – 39:45.

Visą trečiąjį kėlinį vyravo apylygis žaidimas, o ŽŪIKVC laikė vadeles, pirmaudami 6-9 taškų skirtumu, tačiau likus kiek mažiau nei 2 minutėms iki ketvirčio pabaigos NMA priartėjo iki vieno metimo – 53:56. Pajautę varžovų alsavimą už nugaros, ŽŪIKVC dar kartą parodė meistriškumą ir užbaigę kėlinį spurtu 6:0 prieš lemiamą ketvirtį galėjo džiaugtis solidžia persvara – 62:53.

Paskutinis ketvirtis klostėsi labai nerezultatyviai, tačiau NMA „užsikabinti“ ir atkurti intrigą rungtynėse taip ir nepavyko, kėlinio viduryje ŽŪIKVC pirmavo rekordiniu pranašumu – 71:55. Nors NMA skirtumą šiek tiek aptirpdė, bet nuveikti kažko daugiau nebepavyko – 73:63.

Naudingiausias ŽŪIKVC ekipoje Donatas Danielius, kurio galingas dvigubas dublis (16 taškų ir 14 atkovotų kamuolių) leido jam susirinkti net 31 naudingumo balą, bet rezultatyviausias buvo Julius Lisauskas, kuris pelnė 20 taškų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo net 7 kartus.

Kaip jau tapę įprasta, NMA ekipoje spindėjo Paulių duetas. P. Kaziulionis pelnė 23 taškus ir pridėjo 12 atkovotų kamuolių, o P. Janavičiaus sąskaitoje 14 taškų.

Vasario 1-ąją, naujo mėnesio kovas atidarė lentelės kaimynai – Out of Office ir Triple A komandos. Atkaklioje kovoje OoO kolektyvas palaužė varžovus ir paliko juos 6-oje turnyro lentelės vietoje.

Rungtynės gana prasidėjo gana apylygiai ir nei vienai ekipai pirmosiomis minutėmis nutolti nepavyko, o kėliniui įpusėjus švieslentėje degė keturi vienetai – 11:11. Matyt, per pirmąsias minutes geriau apšilo Triple A ekipa, kuri kelių minučių atkarpą laimėjo 11:2 ir įgyjo gana solidžią persvarą – 22:13, kurią išsaugojo iki pat kėlinio galo – 25:17.

Kėlinio viduryje „triguba A“ dar turėjo pranašumą savo rankose – 29:25, tačiau tai buvo tas momentas, kuomet OoO pabudo iš žiemos miego ir tarsi alkana meška suvalgė savo varžovus per pusę ketvirčio, laimėdami atkarpa 12:2 ir į rūbinę eidami, jau būdami pirmaujančiųjų vaidmenyje – 37:31.

Trečiajame kėlinyje jokių minčių paleisti rungtynių kontrolę iš savų rankų OoO neturėjo, o mažiausią deficitą, kokį Triple A turėjo buvo 8 taškai (35:43), o prieš paskutines 10 minučių, Out of Office turėjo dviženklę persvarą – 51:39.

„Dabar arba niekada“ – tokiu nusistatymu rungtynes pradėjo AAA krepšininkai, kurie pirmąsias kėlinio minutes laimėjo 9:0 – 48:51. Kėlinio viduryje skirtumas buvo dar menkesnis – 53:55. Laiku paprašyta minutės pertraukėlė išėjo OoO į naudą, po spurto 9:0, buvo atstatytas dviženklis pranašumas ir įkaltas vinis į varžovų karstą – 64:53, likus kiek daugiau nei minutei. Triple A gali pasiguosti nebent tuo, kad pavyko pralaimėti vienženkliu skirtumu – 57:66.

Pagrindinis Out of Office pergalės kalvis – Tomas Pribušauskas. Ne visose rungtynėse vilki savo komandos aprangą, bet jau kai užsuka, tai varžovų tikrai negaili – 19 taškų (8/10 2pt.) ir 23 atkovoti kamuoliai. Tiesa, šį kartą Tomas turėjo dar rezultatyvesnį kolegą – Domas Senovaitis – 26 taškai (11/15 2pt.) ir 11 atkovotų kamuolių.

Triple A gretose spindėjo Virginijus Virbickas – 24 taškai (5/16 3pt.) ir 12 atkovotų kamuolių. Vidas Patackas pelnė 19 taškų, o Ričardo Valančiausko sąskaitoje – 14 taškų. Jei atkreipėte dėmesį, visus Triple A taškus pelnė šie 3 krepšininkai.