58
71
46

Be intrigos - užtikrintos "Trakų" ir "Vilties" pergalės

Trakų rajono krepšinio taurė pasiekė pusiaukelę - sužaistos 10 iš 21 rungtynių. Užtikrintai pirmauja Lentvario krepšininkai, kurie su 3 pergalėmis per tiek rungtynių yra vienvaldūs turnyro lyderiai.

Gegužės 24-osios vakarą buvo sužaisti dar du sustikimai. "Aukštadvario" ekipa prieš Senųjų Trakų "Viltį" bei "Trakai" prieš Trakų RPK. Priešingai nei anksčiau, žiūrovai intrigos neišvydo, abu susitikimai baigėsi sutriuškinimais.

Pirmajame susitikime Trakai priėmė pareigūnų iššūkį. Tiesa, vos 5 žaidėjus į kovą delegavę RPK vyrai rimtesnei kovai nebuvo pasiruošę. Pirmajame susitikime skaudų antausį nuo jaunųjų KKSC vaikinų gavę Trakų vyrai šiandien nebuvo linkę juokauti ir nuo pat rungtynių pradžios griebė jautį už ragų, po pirmojo kėlinuko - 23:8. Nors antrajame kėlinyje RPK pristabdė Trakus ir sugebėjo laimėti kelinuką, tačiau trečiajame ketvirtyje Trakų puolimo viesulas pelnė 32 taškus, po trijų kėlinių - 66:39. Paskutiniame kėlinyje beliko tik formalumai - žaidimo tempas suletėjo ir Trakų vyrai nors ir minimaliai, bet laimėjo kėlinį 16:14. Nuaidėjus rungtynių pabaigą skelbiančiai sirenai švieslentėje degė užtikrintą Trakų pergalę rodantys skaičiai - 82:53.

Antrajame vakaro susitikime išvydome kaimyninių miestelių kovą - "Aukštadvaris" surėmė ginklus su Senųjų Trakų "Viltimi". Itin užtikrintą pergalę šventė Senieji Trakai, kurie 89:58 nepaliko jokių vilčių kaimynams iš "Aukštadvario". Nors prieš rungtynes buvo tikimasi išvysti atkaklią kovą, tačiau itin galingai puolime žaidę "Vilties" krepšininkai jau per ilgąją pertrauką pirmavo dviženkliu skirtumu - 51:40. "Vilties" gynybos gniaužtuose įstrigę aukštadvariečiai antroje pusėje pelnė vos 18 taškų, kai tuo tarpu į savo krepšį praleido dviem dešimtimis daugiau. Užtikrinta "Vilties" pergalė 89:58.