58
71
46

Staigmena - "Viltis" nokautavo Lentvarį! Pergalę iškovojo ir Trakai

Paskutinį 2016 metų pavasario vakarą Trakuose nebuvo nuobodu - toliau tęsiasi Trakų rajono krepšinio taurė. Itin karštas oras tvyrojęs lauke persimetė ir į aikštelę - rungtynės buvo itin atkaklios, emocingos ir nenuspėjamos. Gegužės 31 dienos vakarą kaimyninių miestelių santykius aiškinosi Aukštadvario ir Trakų vyrai bei Lentvario ir Senųjų Trakų ekipos.

Pirmajame vakaro susitikime ginklus surėmė Trakai ir Aukštadvaris, nors rungtynių pradžia žadėjo būti itin atkakli - Edvino Slapšio vedami Aukštadvario vyrai ilgai pirmavo kelių taškų persvara, tačiau itin nesėkminga antrojo kėlinio pabaiga leido Trakams ilsėtis išeiti pirmaujant 40:32. Verta pažymėti, kad iš 32 taškų net 20 pelnė Edvinas Slapšys. Trečioje kėlinio viduryje Trakams buvo pavykę įgyti rekordinį - 13 taškų pranašumą, tačiau Aukštadvaris išlaikė kovinį atstumą - 52:61. Paskutinio ketvirčio pradžioje Aukštadvaris baltos vėliavos nekėlė ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų - 59:63. Tačiau rimtesnio spurto surengti nepavyko, Trakai išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę 80:70

Antrajame vakaro susitikime akis į akį susitiko Senųjų Trakų "Vilties"ir Lentvario. Kovos būta itin atkaklios, ką įrodo pirmą kart šių metų turnyre skirta diskvalifikacinė pražanga. Lentvaris jau pirmajame kėlinyje juokauti neketino, užtikrintai žaidę gynyboje lentvariečiai po 1-ojo kėlinio pirmavo 22:8, tačiau Mariaus Pavlovskio treniruojami "Vilties" krepšininkai tarsi pabudo iš miego ir užtikrinto žaidimo puolime į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 5 taškų deficitą - 34:39. Kantrus darbas davė vaisių - Trakams pabėgti niekaip nesigaudavo, o "Viltis" kovojo nagais dantimis. Ketvirtajame kėlinuke emocijos pasiekė maksimumą, dažnas teisėjo švilpukas sulaukdavo nepasitenkimo, kol galiausiai nesusivaldė rezultatyviausiai Lentvario ekipoje žaidęs Algirdas Venclovaitis. Įžaidėjas už dvi technines pražangas buvo išvarytas iš aikštės, iš karto techninę užsidirbo ir Lentvario komandos atsarginis suolelis, o tuo puikiai pasinaudoję Senųjų Trakų krepšininkai, kurie įmetė visas 3 baudas įgijo pranašumą, kurio vienu metimu nepanaikinsi - 71:66. Sutrikęs Lentvaris per paskutines dvi minutes kelių į varžovų krepšį nebesurado, o finalinė sirena užfiksavo pirmąjį lentvariečių pralaimėjimą - 74:66